Skuteczna oferta handlowa

Nie ma co owijać w bawełnę – oferta musi być propozycją, która sprzedaje. Powinna być wizytówką firmy, profesjonalną obietnicą wysokiej jakości usług i korzyści płynących ze współpracy. Przemyślana struktura, konkretna i intrygująca prezentacja rozpoznania oczekiwań, problemów, marzeń i celów klienta. Jak jednak zbudować taki most pomiędzy tymi dwiema stronami? Przygotowaliśmy dla Was zbiór praktycznych porad.

Dobre praktyki w projektowaniu formularzy

Projektując każdy formularz, niezależnie od tego, czy jest to zaawansowany formularz krokowy czy też najprostszy, jednopolowy input (np. “Zapisz się do newslettera”), trzeba mieć z tyłu głowy kilka uniwersalnych i sprawdzonych zasad. Nie wzięły się one znikąd i, co ważne, nie odnoszą się jedynie do projektowania formularzy. 🙂

WordUp Łódź #12 – relacja

Jesteście ciekawi, jak wyglądało 12. spotkanie miłośników WordPressa? Formuła tej edycji koncentrowała się na problemach i dylematach, z którymi spotykają się początkujący developerzy. Przekonajcie się sami, jakie tematy poruszali prelegenci tegorocznej odsłony WordUp Łódź.

Awwwards