DARMOWY E-BOOK DLA BRANŻY PRAWNICZEJ – WIDOCZNOŚĆ W SIECI [POBIERZ]

“Widoczność w sieci” to darmowy e-book dedykowany branży prawniczej. Znajdziesz w nim informacje na temat sposobów nadawania nazwy, projektowania identyfikacji wizualnej, tworzenia strony internetowej, a także działań marketingowych, które bez ograniczeń można stosować w branży prawniczej.

“Widoczność w sieci” to darmowy e-book dla branży prawniczej, w którym wyjaśniamy, w jaki sposób prawnicy, zarówno adwokaci, jak i radcy prawni, powinni budować wizerunek swojej kancelarii w Internecie.W poradniku znajdują się praktyczne wskazówki na temat nadawania nazwy firmie oraz projektowania identyfikacji wizualnej. Ponadto, omówiliśmy dokładnie tworzenie stron internetowych kancelarii, biorąc pod uwagę zarówno aspekty technologiczne, jak i te związane z projektem graficznym i architekturą informacji. W e-booku znajdziesz również zestaw porad i narzędzi marketingowych, które można wykorzystać w branży prawniczej, nie obawiając się konsekwencji.

Co w nim znajdziesz:

  • Porady dotyczące nadawania nazwy, które uwzględniają ograniczenia nałożone przez Naczelną Radę Adwokacką
  • Wskazówki dotyczące identyfikacji wizualnej Twojej kancelarii – w jaki sposób wybrać kolorystykę, styl, logo, etc.?
  • Zalecenia dotyczące procesu tworzenia strony internetowej – jaką technologię wybrać? Jak przygotować treść? Na co zwrócić uwagę?
  • Zbiór narzędzi marketingowych – w jaki sposób promować firmę w Internecie, nie naruszając ograniczeń związanych z reklamą kancelarii

E-book do pobrania TUTAJ.

Łukasz Kaczmarek Partner w OSOM STUDIO

W branży technologicznej obecny od 2010 roku. Jest odpowiedzialny za kreowanie kompleksowych strategii obecności firm w Internecie uwzględniających wykorzystanie niestandardowych kanałów promocji. Stawia przede wszystkim na kompleksowe i wzajemnie wspierające się działania marketingowe.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak komentarzy

>
Awwwards