open search bar close search bar
Wróć

Osom Studio otrzymało tytuł polskiego Top Developera od serwisu Clutch.co. Dziękujemy naszym klientom!

Osom Studio - Agencja Interaktywna
share on twitter share on facebook

Z nieskrywaną radością informujemy, że Osom Studio uzyskało tytuł polskiego Top Developera od serwisu Clutch.co. Nasz zespół otrzymał także w tym roku nagrodę Clutch Leader Award za rozwój oprogramowania i strategię marketingu internetowego w Polsce.

To podwójnie budujące, jako że Clutch jest jedną z topowych i najbardziej znaczących branżowych wyszukiwarek firm. Dostarcza ona opinii i ocen o firmach B2B oraz stanowi silną podstawę decyzyjną dla potencjalnych kontrahentów. Clutch paruje także agencje z przedsiębiorstwami, które akurat potrzebują wykonawcy.

Szczęśliwie znaleźliśmy się na szczycie tej listy – wysokie noty i weryfikowane recenzje pomogły nam zbudować stabilną pozycję na rynku. To dla nas ekscytujący kamień milowy:

“Bycie rozpoznanym przez Clutch jest bardzo ważne dla naszej agencji. Oceny klientów to bazowy wskaźnik dla potencjalnych partnerów na temat poziomu usług, których mogą od nas oczekiwać. Clutch umożliwia dzielenie się opiniami w sposób obiektywny, co jest niezwykle cenne”. – Maciej Nowak, Partner w OSOM STUDIO

Klienci doceniają rozwiązania i technologie, które wdrażamy i proponujemy. Zaangażowanie w realizowane projekty daje kontrahentom poczucie bezpieczeństwa, a Clutch dodatkowo buduje naszą wiarygodność. Dziękujemy zatem naszym klientom za pozytywne opinie i poświęcony czas. 

Chcemy mierzyć się z konkurencją i maksymalnie zwiększać świadomość i rozpoznawalność marki. Stąd jesteśmy także obecni na platformie The Manifest, siostrzanym serwisie Clutcha. Dostarcza on cennych insight’ów
i branżowych aktualności. Dobrze, aby polskie agencje trzymały rękę na pulsie i znały bieżące zapotrzebowania branży, tak by zespoły kreatywne mogły działać jak najlepiej. 

Zachęcamy do kontaktu – jeśli chcesz skonsultować projekt, napisz do Osom!

Następny artykuł

Jak stworzyć sklep na Instagramie? Wpis na blogu Osom Studio.

Jak stworzyć sklep na Instagramie?

Prowadzisz swój e-sklep i jesteś obecny na Instagramie? Świetnie, jednak jeśli jeszcze nie korzystasz z funkcji Zakupy, czym prędzej zacznij! Z tego wpisu dowiesz się, jak stworzyć sklep na Instagramie i włączyć funkcję oznaczania produktów…

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się