Marketing Automation – Angelika Żyżniewska dla Interaktywnie.com

W najnowszym artykule dla Interaktywnie.com Angelika Żyżniewska, Marketing Specialist w OSOM STUDIO, wypowiada się na temat Marketing Automation.

E-mail marketing to narzędzie, bez którego większość marketerów nie wyobraża sobie już pracy. Pozwala na dostarczanie klientom informacji dostosowanych zarówno do ich potrzeb, jak i potrzeb chwili, a dobrze wiemy, że czasem do podjęcia decyzji o zakupie produktu brakuje klientowi właśnie tego ostatniego bodźca, jakim może być np. przesłany kod rabatowy.

Jak więc tworzyć wiadomości, które wesprą Twoją sprzedaż? Postawić na Marketing Automation. W jaki sposób? O tym, w pełnym przykładów artykule dla Interaktywnie.com, pisze Angelika Żyżniewska – Marketing Specialist w OSOM STUDIO.

Artykuł Angeliki to lektura obowiązkowa dla osób, które wciąż zastanawiają się nad włączeniem w swoje działania automatyzacji marketingu lub nie mają pomysłu na to, jak wykorzystać go w swojej firmie. Angelika odkrywa przed czytelnikami liczne zalety tego narzędzia:

Automatyzacja marketingu pozwala działać real time, eliminując konieczność wykorzystania czynnika ludzkiego. W ten sposób możesz budować silniejsze relacje, edukować odbiorców czy segmentować bazę, w celu jak najdokładniejszego podziału ze względu na np. potrzeby odbiorcy.

W dalszej części artykułu na licznych przykładach nasz ekspert wyjaśnia również zasady, na jakich działa Marketing Automation. Pomogą one w lepszym zrozumieniu zastosowań narzędzia, a także mogą stać się inspiracją do działań we własnej firmie.

Chcesz wiedzieć więcej? 🙂 Zapraszamy do lektury całego artukłu Angeliki na Interaktywnie.com → Marketing Automation, czyli jak wykorzystać automatyzację w biznesie

Przenieś e-mail marketing na wyższy poziom i wykorzystaj możliwości Marketing Automation w swoim biznesie! 🙂

PS Jeśli chcesz poprawić swój warsztat w zakresie e-mail marketingu, polecamy Ci zajrzeć do jednego z naszych poprzednich wpisów:
10 sposobów, jak zwiększyć wskaźnik otwarć newslettera

Patrycja Krakus Marketing Specialist

Zajmuje się działaniami z zakresu content marketingu. Na pierwszym miejscu zawsze stawia odbiorców swoich działań. Nic więc dziwnego, że treści, które tworzy, podbijają serca grupy docelowej. Lubi spontaniczność, dlatego w marketingu docenia działania RTM, a w życiu prywatnym nieplanowane wcześniej dalekie podróże.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak komentarzy

>
Awwwards