Metody targetowania w AdWords [INFOGRAFIKA]

Portal Nowy Marketing opublikował właśnie infografikę: „Kompleksowy przewodnik po targetowaniu w Google AdWords”, którą zespół OSOM STUDIO przygotował dla wszystkich marketerów korzystających z tego narzędzia.

Metody targetowania w AdWords

Prowadzisz działania reklamowe w AdWords? Dobrze wiesz, że skuteczność każdej kampanii w dużym stopniu uzależniona jest od tego, jak precyzyjnie dobierzesz grupę docelową. Jak jednak wyłowić odpowiednich odbiorców wśród tak ogromnej grupy userów? Skorzystać z infografiki OSOM STUDIO, którą na swoich łamach opublikował właśnie portal Nowy Marketing:

Metody targetowania w AdWords [infografika]

Infografika “Kompleksowy przewodnik po targetowaniu w Google AdWords” powstała właśnie po to, by ułatwić marketerom planowanie kampanii reklamowych. Dzięki niej każdy z nich będzie mógł dokładnie przyjrzeć się wszystkim opcjom targetowania, nim wybierze jedną z nich. Zorientowanie w dostępnych metodach umożliwi również jeszcze lepsze dopasowanie treści samej reklamy do grupy docelowej i pozwoli zaoszczędzić czas przy finalnym ustawianiu reklamy w interfejsie narzędzia.

Infografika dostępna jest w formie prezentacji, a także pliku graficznego, który możesz pobrać na swoje urządzenie, klikając tutaj.

AdWords kompleksowy przewodnik po targetowaniu [INFOGRAFIKA] from OSOM STUDIO – Agencja Interaktywna

Patrycja Krakus Marketing Specialist

Zajmuje się działaniami z zakresu content marketingu. Na pierwszym miejscu zawsze stawia odbiorców swoich działań. Nic więc dziwnego, że treści, które tworzy, podbijają serca grupy docelowej. Lubi spontaniczność, dlatego w marketingu docenia działania RTM, a w życiu prywatnym nieplanowane wcześniej dalekie podróże.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak komentarzy

>
Awwwards