open search bar close search bar
Wróć

WordCamp Łódź 2019 – Osom relacja

Relacja z WorcCamp Łódź 2019. Wpis na blogu Osom Studio.
share on twitter share on facebook

Trudno uwierzyć, że już po wszystkim! Miesiące przygotowań, gonitwa myśli, niesłabnąca adrenalina, intensywne dni i pracowite noce – właśnie tak wyglądał ostatni czas po stronie organizatorów łódzkiej odsłony WordCampa, a wszystko po to, by ten event był jak najbardziej efektywny, efektowny i wyjątkowy. Bo czego nie robi się dla fanów WordPressa?

Dzięki mnogości poruszanych tematów i różnorodności warsztatów i prelekcji, dane nam było poznać wielu ciekawych ludzi z różnych branż. To ogromny krok naprzód, jako że wydarzenie nie skupia już wokół siebie wyłącznie programistów, otwierając się na coraz to nowe dyskursy. Zdecydowanie nie sposób było więc narzekać na nudę.

To także krok naprzód dla każdego z uczestników, jako że ogrom dystrybuowanej wiedzy naprawdę robił wrażenie. Duży krok, i to w dodatku w nowych skarpetkach, spersonalizowanych przez Many Mornings specjalnie na tę okazję!

WordCamp Łódź 2019 - Osom relacja

Z kroniki Osomowiczów

Dla naszych developerów ciekawe urozmaicenie stanowiły bloki niezwiązane z programowaniem. Taką niebanalną prezentację zaserwował Andrzej Ogonowski, który unaocznił czym jest outbound/inbound marketing na przykładzie tradycyjnej komunikacji SMS oraz WhatsApp. Popularnością cieszył się także panel dotyczący potencjału, jaki niesie za sobą instalacja botów na stronie – jak ważne jest nie tylko przygotowanie witryny pod kątem technicznym, ale również w kwestii obsługi klienta.

WordCamp Łódź 2019 - Osom relacja
Na zdjęciu od lewej: Dominik Blesiński, Agnieszka Palmowska, Bartosz Nowak, Monika Radosiewicz, Maciej Palmowski, Tomasz Dobrzyński, Tomasz Zieliński.

Z kolei w bloku programistycznym został poruszony m.in. temat poprawnego przygotowywania backupów. Zwrócono więc uwagę, na czym się skupić przygotowując kopię stron oraz zaprezentowano szereg typowych błędów i metod ich unikania. Ponadto przygotowanie backupu to nie tylko sama trzymana na zewnętrznych serwerach paczka, ale również plan działania m.in. na wypadek sytuacji awaryjnej.

Prelegenci naprawdę potrafili zainspirować! Był to dobrze spożytkowany czas i zdecydowanie nie nasza ostatnia edycja.

Jako partnerzy wydarzenia jesteśmy dumni, że mogliśmy mieć w tym swój udział i przyczynić się do jego sukcesu. Dostaliśmy nową porcję motywacji do działania i już zacieramy ręce na myśl o kolejnym spotkaniu!

Następny artykuł

Quiz wiedzy o Instagramie. Wpis na blogu Osom Studio.

Quiz wiedzy o Instagramie. Sprawdź się!

Podejmij wyzwanie i sprawdź, jak poradzisz sobie w quizie wiedzy o Instagramie. Znajdziesz w nim pytania podstawowe, dotyczące zakładania i organizacji konta, jak i bardziej zaawansowane, związane ze statystykami czy targetowaniem reklam na Instagramie. Na…

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się