OSOM STUDIO Partnerem WordUP Łódź!

Głodni WordPressowej wiedzy? Świetnie! Bowiem będzie okazja, by napełnić swoje głowy sporą dawką nowych informacji na temat WordPressa. Już w najbliższą środę, 7 listopada, w Łodzi odbędzie się 12 spotkanie entuzjastów WordPressa WordUP. A my, OSOM STUDIO, mamy ogromną przyjemność być sponsorem tego wydarzenia!

WordUP Łódź

Najbliższe spotkanie dedykowane jest początkującym adeptom WordPressowej sztuki. Tematy, które zostaną poruszone dotyczą więc podstawowych zagadnień z tego obszaru. Co dokładnie znajduje się w programie wydarzenia?

Katarzyna Janoska w swojej prezentacji “Pomocy! Czyli jak pytać, by nie błądzić” poruszy niezwykle ważny temat, jakim jest odpowiedni sposób zadawania pytań. To od nich bowiem w dużej mierze zależy odpowiedź bądź jej brak… Nie ma co się oszukiwać, społeczność WordPressowa, niezwykle pomocna, powinna rozwijać się w oparciu przede wszystkim o merytorykę. Bez dobrych pytań i odpowiedzi jest to po prostu niemożliwe. a przecież chodzi o dzielenie się wiedzą! 😉

Z kolei Tomasz Dziuda z tematem “Wtyczkowe kompendium” nakieruje nasza uwagę na tak ważny aspekt WordPressa, jakim są właśnie wtyczki. Będziemy mieli szansę dowiedzieć się, w jaki sposób wybrać te naprawdę odpowiednie i świetnie działające pluginy, a także w jaki sposób nimi zarządzać.

Ostatnim z gości tej edycji WordUP będzie Marcin Jóźwiak z prezentacją “Dlaczego polecamy WordPress’a. Komunikacja developera z klientem”. Podczas prelekcji zostaną poruszone niezwykle istotne aspekty pracy na linii developer-Klient. Odpowiednia komunikacja daje możliwość uniknięcia bardzo wielu konsekwencji. Rozwój umiejętności miękkich doceniamy jak najbardziej! 😉

Na uczestników wydarzenia będzie czekała pyszna, gorąca Fiero! Pizza. 🍕🍕🍕 Zachęcamy do udziału. Pamiętajcie jedynie o konieczności zapisania się na wydarzenie i pobranie bezpłatnego biletu. Więcej informacji na temat 12. edycji WordUP Łódź znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

-> https://www.facebook.com/events/337041517057684/?active_tab=discussion

My nie możemy się już doczekać! Do zobaczenia w środę! 🤓

Alicja Markiewicz Marketing Manager w OSOM STUDIO

Zajmuje się przede wszystkim kwestiami związanymi z PR i komunikacją. Każdą z opracowywanych strategii stara się dopiąć na ostatni guzik. W wolnych chwilach pochłania film za filmem, szczególnie te reżyserowane przez Braci Coen.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak komentarzy

>
Awwwards