Miniprzewodnik po Facebook&Instagram Ads

W 2016 roku wydatki na reklamę internetową wyniosły w Polsce ponad 3,6 miliarda złotych, czyli 400 mln więcej niż w roku poprzednim 1. Jest to wyraźny sygnał, że przedsiębiorcy dostrzegli już ogromny potencjał reklam w sieci. Marki starają się być tam, gdzie odbiorcy, czyli przede wszystkim w kanałach social media – jak pokazuje raport Top Thirty Global Media Owners 2017, sieć Facebooka to druga za Google największa sieć reklamowa w internecie. Powodów tak wysokiej pozycji łatwo się domyślić – na Facebooku znajdziemy reprezentantów licznych społeczności oraz bardzo precyzyjne opcje targetowania. Jak jednak dotrzeć do nich ze swoim przekazem? M.in. dobrze przygotowaną kreacją reklamową.

MINIPRZEWODNIK PO FACEBOOK & INSTAGRAM ADS to darmowa publikacja, w której opisujemy wszystkie formaty reklamowe dostępne na Facebooku oraz podajemy przykłady własnych realizacji. Przewodnik wydaliśmy z myślą o przedsiębiorcach, którym lektura pomoże odkryć możliwości reklamowe Facebooka oraz marketerach, którzy dzięki niej będą mogli usystematyzować swoją wiedzę. Nasza nowa publikacja to zbiór konkretnych informacji zebranych w jednym miejscu i popartych doświadczeniami naszego zespołu z prowadzenia działań reklamowych w sieci Facebooka.

 

„Miniprzewodnik po Facebook&Instagram Ads” to:

  • 40 stron praktycznych informacji
  • Opisy dostępnych na Facebooku formatów reklamowych
  • Praktyczne informacje na temat typów reklam
  • Techniczne wymogi i przykłady kreacji

Nasz przewodnik możesz pobrać pod tym linkiem: „Miniprzewodnik po Facebook&Instagram Ads”

Wpis dotyczący nowej publikacji agencji OSOM STUDIO: Miniprzewodnik po Facebook&Instagram Ads

Patrycja Krakus Marketing Specialist

Zajmuje się działaniami z zakresu content marketingu. Na pierwszym miejscu zawsze stawia odbiorców swoich działań. Nic więc dziwnego, że treści, które tworzy, podbijają serca grupy docelowej. Lubi spontaniczność, dlatego w marketingu docenia działania RTM, a w życiu prywatnym nieplanowane wcześniej dalekie podróże.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak komentarzy

>
Awwwards