close search bar open search bar
Wróć

Miniprzewodnik po Facebook&Instagram Ads

1 min czytania

Osom Studio - Agencja Interaktywna
share on twitter share on facebook

W 2016 roku wydatki na reklamę internetową wyniosły w Polsce ponad 3,6 miliarda złotych, czyli 400 mln więcej niż w roku poprzednim 1. Jest to wyraźny sygnał, że przedsiębiorcy dostrzegli już ogromny potencjał reklam w sieci. Marki starają się być tam, gdzie odbiorcy, czyli przede wszystkim w kanałach social media – jak pokazuje raport Top Thirty Global Media Owners 2017, sieć Facebooka to druga za Google największa sieć reklamowa w internecie. Powodów tak wysokiej pozycji łatwo się domyślić – na Facebooku znajdziemy reprezentantów licznych społeczności oraz bardzo precyzyjne opcje targetowania. Jak jednak dotrzeć do nich ze swoim przekazem? M.in. dobrze przygotowaną kreacją reklamową.

MINIPRZEWODNIK PO FACEBOOK & INSTAGRAM ADS to darmowa publikacja, w której opisujemy wszystkie formaty reklamowe dostępne na Facebooku oraz podajemy przykłady własnych realizacji. Przewodnik wydaliśmy z myślą o przedsiębiorcach, którym lektura pomoże odkryć możliwości reklamowe Facebooka oraz marketerach, którzy dzięki niej będą mogli usystematyzować swoją wiedzę. Nasza nowa publikacja to zbiór konkretnych informacji zebranych w jednym miejscu i popartych doświadczeniami naszego zespołu z prowadzenia działań reklamowych w sieci Facebooka.

 

„Miniprzewodnik po Facebook&Instagram Ads” to:

  • 40 stron praktycznych informacji
  • Opisy dostępnych na Facebooku formatów reklamowych
  • Praktyczne informacje na temat typów reklam
  • Techniczne wymogi i przykłady kreacji

Nasz przewodnik możesz pobrać pod tym linkiem: „Miniprzewodnik po Facebook&Instagram Ads”

Miniprzewodnik po Facebook&Instagram Ads

Następny artykuł

Wpis na temat kampanii reklamowych na desktopie i w mobile'u

Kampania na desktopie i w mobile’u – Alicja Markiewicz dla Interaktywnie.com

Kampania na desktopie i w mobile'u - od czego zacząć? Od czego rozpocząć projektowanie reklamy, aby jej przekaz był naprawdę skuteczny? Alicja uważa, że nim marketer rozpocznie ten proces, powinien dobrze poznać sposoby recepcji komunikatów…

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się