open search bar close search bar

Coopers

australijski producent domowego piwa DIY

Coopers to australijski producent domowego piwa DIY, cenionego na całym świecie za wyjątkowy smak i aromat, uzyskiwanym dzięki sprawdzonym, ponad stuletnim tradycjom fermentacji i piwowarstwa. W ofercie Coopers znajdują się m.in. zestawy i składniki do warzenia piwa, zachęcające do zgłębienia technik samodzielnego przetwórstwa i produkcji złotego trunku.

Głównym dystrybutorem piwa Coopers w Polsce został nasz klient Browin. Stanęliśmy przed zadaniem stworzenia strony na rynek polski, która dobrze prezentowałaby historię marki, bogatą ofertę brew kitów i podkreślająca prostotę użycia. Serwis miał odsyłać bezpośrednio na stronę dystrybutora, gdzie byłyby dostępne do nabycia wszystkie produkty.

W efekcie powstała atrakcyjna i przyjazna w nawigacji strona sprzedażowo-produktowa, eksponująca sekcję DIY i wzorowana na oryginalnym australijskim serwisie.

CoopersCoopers    CoopersCoopersCoopers

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Kodak Alaris

Design, Marketing, Webdevelopment

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Vivitek NovoConnect

Design, Marketing, Webdevelopment

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się