open search bar close search bar

Netwise

Rozwiązania dla branży technologicznej

Netwise

 

Celem było stworzenie mocnej i zadziornej marki, która wyróżni się na tle konkurencji w branży.

Netwise chciał jedynie odświeżyć logo, nie zmieniając go więc zdecydowaliśmy się na mocne, agresywne kolory oraz o dodatki które wzbogacą ilustracje.

Główną koncepcją było stworzenie stylu komunikacji bardzo wyróżniającego się na tle konkurencji. Po długiej analizie branży i stron www konkurencji stwierdziliśmy, że są to zazwyczaj strony niezbyt odważne, proste i nie wybijają się niczym na swoim tle.

Klient chciał, aby ich wizerunek nie był słodki i dziecinny. Raczej oczekiwali od nas stworzenia marki która jest mocna i zadziora. Dlatego naszym pomysłem było użycie kształtów które nie mają zaokrąglonych krawędzi – tak zrodził się pomysł używania kwadratów oraz innych kształtów pochodnych kwadratowi. Różne kształty mimo wszystko pozamykane w kwadratach miały być wzbogaceniem marki oraz nadawać charakterystycznego stylu.

Netwise

 

Netwise

 

Netwise

Netwise

Netwise

 

NetwiseNetwiseNetwiseNetwiseNetwiseNetwiseNetwise

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Drewnowska 77

Design, Webdevelopment

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Smart Schedules

Design, Webdevelopment

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się