open search bar close search bar

Netwise

Rozwiązania dla branży technologicznej

Netwise

 

Celem było stworzenie mocnej i zadziornej marki, która wyróżni się na tle konkurencji w branży.

Netwise chciał jedynie odświeżyć logo, nie zmieniając go więc zdecydowaliśmy się na mocne, agresywne kolory oraz o dodatki które wzbogacą ilustracje.

Główną koncepcją było stworzenie stylu komunikacji bardzo wyróżniającego się na tle konkurencji. Po długiej analizie branży i stron www konkurencji stwierdziliśmy, że są to zazwyczaj strony niezbyt odważne, proste i nie wybijają się niczym na swoim tle.

Klient chciał, aby ich wizerunek nie był słodki i dziecinny. Raczej oczekiwali od nas stworzenia marki która jest mocna i zadziora. Dlatego naszym pomysłem było użycie kształtów które nie mają zaokrąglonych krawędzi – tak zrodził się pomysł używania kwadratów oraz innych kształtów pochodnych kwadratowi. Różne kształty mimo wszystko pozamykane w kwadratach miały być wzbogaceniem marki oraz nadawać charakterystycznego stylu.

Netwise

 

Netwise

 

Netwise

Netwise

Netwise

 

NetwiseNetwiseNetwiseNetwiseNetwiseNetwiseNetwise

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się