open search bar close search bar

Pragmatic Brains

Dostawca oprogramowania

Pragmatic Brains to dostawca oprogramowania, który wdraża wydajne procesy i produkty programistyczne. Celem naszej współpracy było stworzenie nowej komunikacji wizualnej marki oraz opartej o nią strony internetowej.

Analizując branżę oraz styl komunikacji bliskiej konkurencji dostrzegliśmy, iż jest ona dość zachowawcza. Zdecydowaliśmy się na przełamanie tego schematu i wprowadzenie ożywczych elementów. Stworzony przez naszych designerów projekt oparliśmy o najnowsze trendy i mocną kolorystykę. Wykorzystane w komunikacji wizualnej żywe kolory i świeże ilustracje nadały marce charakteru i energii. Oryginalna typografia oraz drobne mikrointerakcje (animacje) pozwoliły uzyskać oryginalną i nieoczywistą całość.

Równie dużo uwagi poświęciliśmy pracom developerskim. Kod został stworzony ze szczególnym naciskiem na optymalizację i szybkość ładowania strony, zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych.

Pragmatic Brains

Pragmatic Brains

Pragmatic Brains

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Smart Schedules

Design, Webdevelopment

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Vivitek NovoConnect

Design, Marketing, Webdevelopment

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się