open search bar close search bar

Smart Schedules

Szybsza informacja dla pasażerów widoczna w czasie rzeczywistym w Mapach Google.

Smart Schedules to innowacyjny system zintegrowanej informacji dla pasażerów transportu publicznego, działający w oparciu o dobrze wszystkim znaną aplikację Google Maps, a więc sygnał GPS i ruch drogowy.

Założenia i cele

Nadrzędnym celem projektu Smart Schedules jest zwiększenie komfortu pasażerów komunikacji miejskiej. Zadaniem naszej agencji była zatem identyfikacja i dotarcie do grupy docelowej, jaką są urzędnicy miejscy oraz właściciele i prezesi państwowych i prywatnych firm przewozowych. To oni decydują, czy dany środek lokomocji zostanie przyłączony do sieci. Pomóc miała w tym nowoczesna strona internetowa oraz stworzona na jej potrzeby identyfikacja wizualna.

OSOM misja

  • stworzyć stronę, która w przystępny sposób zaprezentuje ofertę i trafi bezpośrednio do grupy docelowej
  • wyróżnić markę na tle innych startupów
  • zbudować świadomość marki, przekładającą się na ilość konwersji

Narzędzia/rozwiązania

  • responsywna, oparta na WordPress strona internetowa, którą cechuje przyjazny interfejs, łatwość nawiązania kontaktu na każdym urządzeniu i zachowanie pełnej funkcjonalności zarówno na desktopie, jak i na mobile’u
  • kreacja przejrzystego designu w oparciu o optymalne zasady UX, stworzenie charakterystycznych ikon i interakcji
  • storytelling jako środek dotarcia do odbiorców – symulacja czatu na stronie internetowej, gdzie jeden z rozmówców poleca skorzystanie z aplikacji Smart Schedules, która stanowi rozwiązanie problemu korzystania z transportu publicznego

Działania i efekty

 

Smart Schedules

Smart Schedules

Smart SchedulesSmart Schedules

Efekt

Dobra nawigacja strony umożliwia sprawne poruszanie się po zakładkach serwisu i wyszukiwanie pożądanych informacji. Przejrzyste komunikaty i sugestywne ikony zapadają w pamięć i zachęcają użytkowników do podejmowania określonych działań.

Cele projektu, a więc dotarcie z przekazem do pożądanej grupy odbiorców, zbudowanie świadomości marki i sprzedaż produktów zostały osiągnięte i zakończone sukcesem.

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Netwise

Design, Webdevelopment

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Venta

Design, Webdevelopment

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się