open search bar close search bar

Vivitek NovoConnect

Strategia obecności marki w sieci

Tło współpracy i cel

 

 • Atrakcyjna prezentacja całej rodziny produktów NovoConnect. Dotarcie z przekazem w sposób niestandardowy i zapadający w pamięć.
 • Stworzenie bazy wiedzy na temat użytkowania produktów i klasy problemów, które rozwiązują.
 • Zwiększenie liczby zapytań o produkt z kanału online oraz dotarcie z nim do większej grupy odbiorców.

Na Luty 2017 Vivitek planował premierę nowego urządzenia z rodziny NovoConnect – NovoEnterprise. Służący do bezprzewodowego przesyłania obrazu i współpracy grupowej sprzęt jako pierwszy z linii skierowany był do użytkownika biznesowego. Stanęliśmy więc przed wyzwaniem stworzenia całościowej koncepcji komunikacji obejmującej zarówno nowe urządzenie, jak i powstałą wcześniej rodzinę rozwiązań. Czas wyznaczony na realizację projektu był stosunkowo krótki i towarzyszyła mu duża presja – premiera NovoEnterprise zaplanowana została na największą imprezę branży audio/video, targi Integrated Systems Europe 2017 w Amsterdamie.

Zakres OSOM działań dla Vivitek

 

 

Działania i efekty

 

Rebranding

Nasi designerzy stworzyli identyfikację wizualną dla całej linii NovoConnect. Nowoczesna, utrzymana w stylu Vivitek, by kojarzyć się marką-matką, stała się wyznacznikiem dla kolejnych działań projektowych.

 • nowe logo rodziny NovoConnect
 • brandbook standaryzujący wykorzystanie nowej identyfikacji
 • materiały promocyjne

Vivitek NovoConnect

Web Development

Badając potrzeby Klienta, stworzyliśmy całościową koncepcję strony Vivitek NovoConnect. Zaplanowaliśmy architekturę, przygotowaliśmy treści merytoryczne i wizualne. Opracowaliśmy również Wirefram’y, a następnie estetyczny i funkcjonalny projekt graficzny strony. Ostatnim krokiem było zakodowanie strony oraz jej instalacja i uruchomienie na serwerze docelowym.  

 • Otwarcie serwisu NovoConnect.ue – promującego najnowsze urządzenie NovoEnterprise

Vivitek NovoConnect

E-mail marketing

W celu promocji urządzeń, nasi marketerzy wybrali charakteryzujące się największym dotarciem do grupy docelowej kanały. Postawiliśmy na kampanie mailingowe prowadzone we współpracy z kilkunastoma tytułami branżowymi z Europy. Zgodnie z opracowanym przez nas media planem, odpowiadaliśmy za koordynację projektu, a także projekt samego mailingu.

 • mailing zaprojektowany z myślą o promocji produktu
 • skuteczne dotarcie do grup odbiorców (osiągnięcie założonych celów (wskaźniki OR oraz CTR)

Vivitek NovoConnect

Video

Aby wypromować nowe urządzenie, przygotowaliśmy również materiał wideo. Opracowaliśmy scenariusz opisujący NovoEnterprise, storyboard, a także zajęliśmy się wyborem odpowiedniego planu i przygotowaniem scenografii. Kolejnym krokiem była realizacja filmu oraz postprodukcja – montaż oraz dodanie infografik ułatwiających zrozumienie działania urządzenia.

 • profesjonalny materiał promocyjny

Animacja

Przygotowaliśmy również animację, która w przyjaznej formie miała zaprezentować działanie rodziny NovoConnect oraz jej praktyczne wykorzystanie. Animacja miała być wspólna z naszymi wcześniejszymi realizacjami dla Vivitek. Nasi designerzy zaprojektowali animowane elementy oraz storyboard. Następnie zrealizowaliśmy animację oraz zajęliśmy się postprodukcją.

 • przyjazna widzowi animacja budująca świadomość produktu u klienta

Materiały drukowane

Z myślą o promocji NovoEnterprise oraz całej rodziny produktów na targach ISE, zaprojektowaliśmy również komplet materiałów drukowanych. odpowiadaliśmy nie tylko za koncepcję, ale też druk i dostarczenie materiałów prosto do Amsterdamu.

 • demo kit – opakowanie w kształcie walizki, nawiązujące do biznesowych rozwiązań oferowanych przez Vivitek
 • rollup’y
 • broszury

Vivitek NovoConnect

Chcesz z sukcesem wprowadzić na rynek swój produkt?

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Vivitek NovoPro

Design, Marketing

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Kodak Alaris

Design, Marketing, Webdevelopment

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się