open search bar close search bar

Projektowanie interfejsów aplikacji mobilnych

Zamów wycenę
Osom Studio - Agencja Interaktywna

Projektowanie intuicyjnych interfejsów aplikacji mobilnych

Chciałbyś uruchomić własną aplikację, ale nie wiesz od czego zacząć? A może zostałeś wyznaczony do prowadzenia projektu realizacji dedykowanego oprogramowania dla firmy, w której pracujesz? My mamy odpowiedzi na Twoje potrzeby. Przygotujemy dla Ciebie graficzne projekty mobilnych widoków aplikacji, którą pokochają użytkownicy. Zadbamy o wdrożenie zasad UX oraz atrakcyjny design. Uwydatnimy najważniejsze elementy w taki sposób, aby użytkownik bez problemu odnalazł drogę do wyznaczonego celu, bez względu na rozdzielczość urządzenia, z którego w danej chwili korzysta. Nasze projekty konsultujemy z działem programistycznym, dzięki czemu zewnętrzny wykonawca będzie mógł je w łatwy sposób wdrożyć.

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Profesjonalny projekt graficzny aplikacji mobilnej - czy warto?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Warto, ponieważ dzięki odpowiednio opracowanemu layoutowi aplikacji mobilnej oprogramowane narzędzie będzie nowoczesne i przyjazne dla użytkownika. Wykreowanie unikatowego designu i zachowanie przejrzystej struktury nawigacyjnej jest podstawą sukcesu aplikacji. Opracujemy dla Ciebie dostosowane do UX projekty graficzne oraz zadbamy o przygotowanie indywidualnych widoków dla poszczególnych rozdzielczości urządzeń mobilnych. Dzięki czemu Twojemu działowi IT pozostanie wyłącznie wykonanie oprogramowania. Potrzebujesz wsparcia także w zakresie wdrożenia aplikacji? Pomożemy i w tym zakresie.

Grafika aplikacji - dalsze kroki

Posiadasz gotowy projekt aplikacji mobilnej, ale chcesz go skonsultować z profesjonalistami? Dobrze trafiłeś - w Osom Studio przeanalizujemy i ocenimy obecny stan prac nad layoutem Twojego narzędzia. Jeżeli potrzebujesz kompleksowego wsparcia przy tworzeniu projektów graficznych aplikacji - zajmiemy się tym. Dostarczone przez nas pliki będziesz mógł przekazać bezpośrednio działowi IT, który na ich podstawie zajmie się wdrożeniem oprogramowania. Tworząc projekty aplikacji mobilnych, konsultujemy nasze pomysły z zespołem programistów, dzięki czemu możesz być pewien, że podczas implementacji nie będziesz borykał się z żadnymi problemami technicznymi.

Co dokładnie robimy?

  • projekty layoutów aplikacji mobilnych
  • optymalizacja grafik istniejących narzędzi
  • opracowywanie widoków poszczególnych ekranów z uwzględnieniem zasad UX
  • doradztwo w zakresie rozwiązań graficznych
  • konsultacja tworzonych rozwiązań graficznych z działem programistycznym
  • optymalizacja konwersji w aplikacjach mobilnych

Sprawdź, jak
wysoko poszybowały nasze projekty

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się