open search bar close search bar

Projektowanie sklepów internetowych

Zamów wycenę
Osom Studio - Agencja Interaktywna

Projektowanie sklepów to nasza specjalność

Trafna ocena potrzeb odbiorców Twojej marki to klucz do sukcesu serwisu online. W naszej agencji spotkasz grafików, dla których design i nowe technologie to prawdziwa pasja. Opierając się na ich wiedzy i doświadczeniu, stworzymy dla Ciebie innowacyjny projekt sklepu internetowego, który będzie w pełni dostosowany do urządzeń mobilnych oraz zgodny z zasadami UX. Odpowiednio przemyślany i dopracowany projekt graficzny to „must have” sklepu internetowego. Bez tego każdy serwis będzie skazany na niepowodzenie, nawet jeżeli będzie się szybko wczytywał, a jego funkcjonalności okażą się niszą wśród konkurencji. Wynika to z faktu, że użytkownik kupuje „oczami”. Chętnie pomożemy Ci stawić czoła wyzwaniom stawianym przez odbiorców Twojego sklepu internetowego. Stworzymy unikatowy projekt sklepu, który pozwoli wyróżnić się Twojej marce. Prace projektowe skupimy indywidualnie wokół każdej podstrony, tworząc tym samym serwis online zgodny z oczekiwaniami klienta. Zaufaj Osom Studio, a wdrożone przez nas rozwiązania wpłyną na zwiększenie sprzedaży w Twoim serwisie e-commerce.

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Sukces to intuicyjny interfejs sklepu internetowego

Użytkownik, od pierwszej chwili swojej wizyty w sklepie internetowym powinien wiedzieć, którą opcję wybrać, aby podejmując akcję, uzyskać oczekiwany efekt. Dlatego tak ważne jest odpowiednie opracowanie serwisu już na etapie projektu graficznego. W Osom Studio dbamy o każdy detal layoutu sklepu internetowego. Czasami jeden button CTA potrafi wszystko zmienić! Badamy, wnioskujemy i wdrażamy. Tworząc projekt graficzny sklepu e-commerce, łączymy nowoczesny design z optymalizacją ścieżek zakupowych. Sprawdź i przekonaj się, jak łatwo można rozwinąć sprzedaż produktów Twojej marki.

Mobilna „odsłona” sklepów e-commerce

Statystyki jednoznacznie wskazują, że z każdym rokiem wzrasta udział urządzeń mobilnych w ruchu internetowym. Ta informacja powinna szczególnie zainteresować właścicieli sklepów online. Poziom sprzedaży w e-commerce w znacznym stopniu zależy od poprawnego wyświetlania się serwisu na telefonach komórkowych. Projektując grafikę sklepu internetowego zadbamy o to, aby każdy element odpowiednio prezentował się na każdej rozdzielczości ekranu. Zajmiemy się również optymalizacją procesów zakupowych na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu już nic nie przeszkodzi Twojemu klientowi w sfinalizowaniu transakcji.

Co dokładnie robimy?

  • prowadzenie prac koncepcyjnych związanych z prezentacją marki
  • przygotowywanie profesjonalnych projektów graficznych sklepów online
  • projektowanie layoutów zgodnych z założeniami UX
  • projektowanie materiałów marketingowych spójnych z grafiką sklepu e-commerce
  • opracowywanie koncepcji zmian graficznych w obrębie istniejących serwisów
  • optymalizacja poszczególnych modułów sklepu pod kątem usability
  • tworzenie projektów graficznych dla dedykowanych rozwiązań technologicznych

Sprawdź, jak
wysoko poszybowały nasze projekty

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się