open search bar close search bar

Projektowanie stron internetowych

Zamów wycenę
Zespół Osom Studio projektujący strony internetowe

Projektowanie stron internetowych - łączymy design z funkcjonalnością

Stwierdzenie „nie oceniaj po okładce” nie działa w świecie serwisów internetowych. Jeśli więc Twoja strona internetowa ma wzbudzić zainteresowanie i zapaść w pamięci użytkownika, musi zostać odpowiednio zaprojektowana. Wiemy jak ważna jest intuicyjna nawigacja oraz dbałość o każdy szczegół. Nieatrakcyjna, przeciążona strona szybko zostanie odrzucona. Internet nie zna litości. Dzięki naszym nowatorskim projektom graficznym spełniającym zasady UX i UI Twoja strona wyróżni się na tle konkurencji i zapewni komfort użytkowania.. Daj się zauważyć w internecie, Twoi klienci nie będą czekać, więc i Ty nie zwlekaj.

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Strona internetowa dopełnieniem brandingu marki

Wizerunek marki to wypadkowa kilku elementów – znajdują się wśród nich logo, materiały marketingowe oraz strona internetowa. Nasza agencja interaktywna zadba o to, aby obraz Twojej firmy był jednolity i atrakcyjny dla odbiorców jej produktów i usług. Nie masz pomysłu jak zaprezentować się w internecie? Pomożemy Ci - opracujemy pomysły na odświeżenie profilu Twojej marki poprzez wdrożenie nowoczesnej strony internetowej. W niebanalny sposób udowodnij swoim klientom, dlaczego warto sięgnąć właśnie po Twoją ofertę.

Przyjazny projekt graficzny, czyli strona zgodna z UX

Pamiętaj, że stronę internetową tworzysz nie dla siebie, a dla swoich klientów. Dlatego zanim zaczynamy projektować layout serwisu, dogłębnie zapoznajemy się z branżą oraz z usługami, które oferujesz. Przeanalizujemy działania konkurencji i stworzymy design, który pozwoli Ci wyróżnić się na jej tle. Zadbamy również o to, aby strona była zgodna z zasadami UX. Dzięki temu użytkownicy będą się po niej poruszać swobodnie i intuicyjnie. Poprowadzimy Twojego klienta od samego początku aż do uzyskania konwersji. Krok po kroku, ścieżką, którą sam wybierze jako najwygodniejszą. Dobrze przemyślany layout daje taką „wolność”, jednocześnie prowadząc do wyznaczonego przez Ciebie celu. Czasem jednak niełatwo wybrać jedno rozwiązanie, dlatego w ramach prac nad projektem stronym możemy zaprezentować Ci kilka wariantów layoutu www. Jeżeli będziesz chciał wypróbować więcej koncepcji, przeprowadzimy dla Ciebie dedykowane badania i testy, które pozwolą stwierdzić, która opcja jest efektywniejsza. Bądź najlepszy dzięki dopracowanemu w każdym calu projektowi graficznemu strony internetowej.

Co dokładnie robimy?

  • tworzenie unikatowych layoutów, zgodnych z zasadami UX
  • opracowywanie koncepcji strony internetowej na podstawie analiz rynku i marki
  • projektowanie spójnych ze stylem strony materiałów marketingowych
  • zmiany graficzne w obrębie istniejących już serwisów
  • optymalizacja projektów poszczególnych modułów pod kątem usability
  • kreacja projektów graficznych, dostosowanych do konkretnych rozwiązań technologicznych

Sprawdź, jak
wysoko poszybowały nasze projekty

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się