open search bar close search bar

Badania i audyty stron internetowych

Zamów wycenę
Osom Studio - Agencja Interaktywna

Audyt i badanie strony internetowej – dlaczego warto?

Zastanawiasz się, dlaczego Twoja strona internetowa nie przynosi oczekiwanych rezultatów? Nic prostszego - zgłoś się do nas, a przeprowadzimy dla Ciebie dogłębną analizę wszystkich parametrów, które wpływają na poprawność działania serwisu i zdiagnozujemy ewentualne problemy. Pamiętaj również, że ładna strona to nie wszystko. Najważniejsze jest to, aby unikatowy design łączył się z funkcjonalnościami dostosowanymi do oczekiwań odbiorców. Właśnie na tym aspekcie skupimy się, proponując modyfikacje w obrębie Twojej witryny. Chętnie podejmiemy się również przeprowadzenia badań Twojej konkurencji, dzięki którym będziesz wiedział z kim „walczysz”.

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Obiektywny werdykt na temat Twojej strony www

Na podstawie profesjonalnych analiz wskażemy zarówno wymagające modyfikacji aspekty techniczne, jak i kwestie SEO, które uniemożliwiają Twojej witrynie wyświetlanie się na pierwszej stronie naturalnych wyników wyszukiwania. Zwrócimy również uwagę na mobilną wersję serwisu, jako że aktywność z telefonów i tabletów stanowi dzisiaj podstawę całego ruchu na stronach. Pamiętaj, że audyt strony internetowej jest także dobrym punktem wyjścia do wyciągnięcia wniosków, w jakim kierunku warto rozwijać serwis. Nie działaj “w ciemno” i podeprzyj swoje przeczucia profesjonalnymi badaniami strony internetowej.

Jaki marketing? - dzięki audytowi strony wszystko będzie jasne

Audyt strony internetowej pomoże Ci także podjąć decyzję na temat działań marketingowych, które warto podjąć, aby generować w serwisie wartościowy ruch. Dogłębna analiza słów kluczowych, które powodują wejścia na stronę, wnioski wyciągnięte z map ciepła oraz obserwacja przepływu i zachowań odbiorców to jedynie kilka dobrych praktyk, po które sięgamy, opracowując audyt strony internetowej. Na podstawie przeprowadzonych badań, zajmiemy się między innymi doborem działań marketingowych, które dla danej marki będą najefektywniejsze. Musisz jednak pamiętać, że obecność w internecie wiąże się ze stałą pracą i jeden audyt to kropla w morzu potrzeb Twojej witryny. Tego typu badanie strony internetowej warto cyklicznie powtarzać, aby mieć pewność, że serwis jest na dany moment wystarczająco dobrze zoptymalizowany i spełnia założone przez Ciebie cele.

Co dokładnie robimy?

 • analiza SEO strony internetowej
 • wskazanie obszarów do optymalizacji technicznej
 • pracowywanie szczegółowych raportów i zalecanych zmian
 • wdrażanie modyfikacji sugerowanych w audycie
 • podpinanie do strony różnego rodzaju statystyk i narzędzi analitycznych
 • przeprowadzanie badań konkurencji
 • opracowywanie planu działań marketingowych
 • przeprowadzanie optymalizacji SEO strony internetowe
 • udzielanie opieki powdrożeniowej
 • cykliczne analizy serwisów internetowych
 • doradztwo w zakresie rozwoju serwisów

Sprawdź, jak
wysoko poszybowały nasze projekty

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się