open search bar close search bar

Copywriting

Zamów wycenę
Osom Studio - Agencja Interaktywna

Tylko wartościowe treści, czyli content marketing

Design niejedno ma imię - jednym z nich, obok tradycyjnie rozumianych działań graficznych, jest copywriting lub inaczej content creation, a więc projektowanie różnego rodzaju treści pisanych. Zaopatrujemy w nie kompleksowo strony i sklepy internetowe, a także tworzymy artykuły, wpisy eksperckie, teksty i slogany reklamowe, a wszystko to dopasowane stylem do charakteru Twojej firmy. Wiemy, jak sprzedawać za pomocą słów i w punkt trafiać do serc Twoich odbiorców. Dajemy słowo!

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Do kogo, dla kogo i jak, czyli wyczucie i sedno

Inaczej będziemy konstruować komunikat do użytkowników nawilżaczy powietrza czy aparatów fotograficznych, a inaczej do konsumentów danej linii kosmetyków czy ubrań. Niezależnie od branży, jesteśmy entuzjastami tego, co sprzedajemy w Twoim imieniu - przemawia przez nas ciekawość i lekkość, dzięki czemu skutecznie angażujemy userów i unikamy pustych słów. Ponieważ żyjemy w czasach niebywałego nagromadzenia wszelkiego rodzaju treści, tzw. boomu informacyjnego, teksty muszą mieć przejrzystą, kompaktową formę - być zorientowane na cel, łatwe w przyswajaniu i wzbudzające pożądanie.

Spójny i sugestywny content, bez powielania klisz

Nasze teksty wzbudzają zainteresowanie i w bezpośredni sposób przyczyniają się do finalizowania transakcji, a optymalne nasycenie treści frazami kluczowymi zapewnia lepsze pozycjonowanie wyników. Nigdy nie tworzymy contentu w oderwaniu od innych elementów - powinien być on zawsze spójny z infrastrukturą strony i zasadami projektowania UX. Wszystkie puzzle muszą do siebie pasować i tworzyć harmonijną całość.

Co dokładnie robimy?

  • kreacja tekstów reklamowych i sprzedażowych
  • tworzenie pełnych treści ofert dla stron i sklepów internetowych
  • hasła, slogany i claimy
  • treści na social media i infografiki
  • artykuły specjalistyczne i wpisy na blogi
  • tłumaczenia i kreacje pl-eng i eng-pl na poziomie native English

Sprawdź, jak
wysoko poszybowały nasze projekty

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się