open search bar close search bar

E-mail Marketing i Marketing Automation

Zamów wycenę
Osom Studio - Agencja Interaktywna

Łatwiejsze zautomatyzowane działania

Tworzymy kampanie i strategie e-mail marketingowe i udzielamy pełnego wsparcia przy generowaniu leadów oraz pozyskiwaniu nowych klientów. Zaprojektowane przez nas newslettery, reklamy oraz wiadomości z dedykowanymi ofertami, skutecznie zachęcają do podejmowania dalszych decyzji zakupowych i owocują wzrostem zainteresowania marką. Idealne formaty, indywidualne grafiki, zdjęcia i treści - wszystko to buduje zaufanie odbiorców i umożliwia bezpośrednie nawiązanie dialogu. Dzięki automatyzacji tego procesu uzyskujemy dużo wyższe wyniki i wznosimy wysyłkę wiadomości na nowy poziom.

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Sprawne procesy sprzedażowe i monitoring zachowań userów

Przy zastosowaniu narzędzi systemu Marketing Automation gromadzone dane umożliwiają precyzyjne docieranie do grupy docelowej oraz usprawnianie procesów sprzedażowych i reklamowych. Pozyskujemy informacje o porzuconych koszykach i z niekwestionowaną skutecznością odzyskujemy klientów. Monitorujemy zachowania userów w internecie i w oparciu o szczegółowe informacje (np. dane demograficzne zainteresowania, przyzwyczajenia), kreujemy spersonalizowany przekaz. Zautomatyzowane działania pozwalają wdrażać sprawną przed- i posprzedażową komunikację, wysyłać powiadomienia, dynamiczne wiadomości, gromadzić dane na temat współczynników klikalności wysyłanych e-maili, a także tworzyć bazy klientów i list e-marketingowych.

Budowanie relacji klienta z marką

Jak zatrzymać klientów i uczynić ich lojalnymi, powracającymi orędownikami marki? Działania e-mail marketingowe oraz z zakresu Marketing Automation pozwalają nie tylko precyzyjnie trafiać z ofertą, ale wyznaczają także punkt pierwszego styku konsumenta z Twoją firmą lub przyczyny zerwania kontaktu. Dzięki tym informacjom uzyskasz pełny obraz jego zaangażowania i będziesz w stanie wyeliminować ewentualne problemy. Warto także pamiętać, że e-mail jest jedną z najskuteczniejszych i najtańszych metod dotarcia do klienta, a łatwo mierzalne efekty i prostota działań stanowią bardzo silną podstawę.

Sprawdź, jak
wysoko poszybowały nasze projekty

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się