open search bar close search bar

Influencer Marketing

Zamów wycenę
Osom Studio - Agencja Interaktywna

Podbijaj zasięgi z przywódcą opinii

W niektórych branżach (np. lifestyle, moda, uroda, muzyka) szczególnie dobrze sprawdza zaproszenie do współpracy osoby, której wizerunek będzie wspierał promocję naszego brandu. Może nim być bloger/vloger, ekspert danej dziedziny lub po prostu osoba znana z mediów społecznościowych - jej opinia będzie dużo bardziej wiarygodna niż treść tradycyjnej reklamy, Swoimi zasięgami podbije ona nasze na zasadzie obopólnych korzyści. Zajmujemy się angażowaniem przywódców opinii idealnie dopasowanych profilem do charakteru Twojej firmy. W końcu co dwie głowy, to nie jedna!

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Rzetelna wiedza i bezpośredni przekaz - influencer to Twój as

Te dwa czynniki wpływają na powodzenie podejmowanych działań i tworzenie wyjątkowej relacji z marką. Lider opinii, zwracając się ze swym przekazem bezpośrednio do odbiorców, wzbudza prawdziwe emocje. Ponieważ nie zawsze są to celebryci ani osoby szczególnie znane, odbiorcy traktują ich symetrycznie, jak równych sobie, jedynie jako bogatszych o specjalistyczną wiedzę danej dziedziny. Dzięki temu skróceniu ulega dystans między klientami a Twoją firmą. Influencer ociepla i uwiarygadnia Twój wizerunek.

Wiarygodność przekazu i budowanie zaufania do produktu

Wizerunek influencera wspiera sprzedaż w “dyplomatyczny” sposób. Jego celem jest nie tyle kształtowanie decyzji zakupowej odbiorcy, co wielopiętrowe budowanie zaufania do własnej oceny i kwalifikacji. Jeśli produkt, który wspiera lider opinii jest kiepski, on sam traci na wiarygodności. Stąd płynie dużo większa moc przekazu niż w tradycyjnie ujmowanych działaniach reklamowych - oboje zyskujecie tylko wtedy, kiedy on jest szczery, a zasięg oddziaływania tym samym nieskończenie się powiększa.

Sprawdź, jak
wysoko poszybowały nasze projekty

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się