open search bar close search bar

Pozycjonowanie serwisów internetowych

Zamów wycenę
Osom Studio - Agencja Interaktywna

Pozycjonowanie jako pierwsze przykazanie biznesowe

Znalezienie się na szczycie wyników wyszukiwania przypomina wyścig po trofeum i w rzeczywistości nim jest. Serwisy walczą o pozycję w każdej dziedzinie i kategorii, a miejsca na podium są bardzo ograniczone. Podejmij działania, które wpłyną na poprawę indeksu Twojej strony lub sklepu w naturalnych wynikach wyszukiwania Google. Pozycjonowanie serwisu umożliwi Ci wyjście przed szereg podobnych usług, niezależnie od tego, czy działasz lokalnie czy na skalę kraju. Internauci wyszukują milionów wyników w każdej sekundzie każdego dnia. Warto więc zadbać o swoją widoczność w internecie, który dziś stwarza niemal nieograniczone możliwości dla promocji i rozwoju marek. Zadbaj o swoją widoczność w internecie z Osom Studio!

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Kampania AdWords i pozycjonowanie – pakiet „na start”

Pozycjonowanie serwisów internetowych jest procesem długofalowym, a na zauważalne efekty czasami trzeba poczekać nawet kilka miesięcy. W związku z tym, w początkowym okresie działań optymalizacyjnych rekomendujemy ich wsparcie kampanią AdWords. Dzięki temu, zapewnimy Ci natychmiastową widoczność Twojej strony ponad organicznymi wynikami wyszukiwania. Pamiętaj, że większość użytkowników korzysta jedynie z pierwszej strony wyświetlanych propozycji. Połącz więc dwie usługi z oferty Osom Studio i zostań zauważony od razu.

Pozycjonowanie z Osom Studio? - Wchodzę w to!

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu dogłębnie poznamy specyfikę Twojej branży. Pozwoli nam to dostosować najlepsze dla Twojej firmy najlepsze metody i narzędzia optymalizacyjne. Na podstawie przeprowadzonego audytu serwisu internetowego, przygotowujemy szczegółowy plan działania z uwzględnieniem indywidualnych celów i strategii. Dzięki znajomości zasad i trendów SEO copywritingu, przygotowujemy dla Ciebie treści odpowiednio nasycone frazami kluczowymi, które jednocześnie będą atrakcyjne i wartościowe dla użytkowników Twojego serwisu. Z naszą pomocą zagwarantujesz sobie wysokie pozycje na liście wyników wyszukiwania Google.

Co dokładnie robimy?

  • audyty stron i sklepów internetowych
  • redakcja i uzupełnienie meta opisów w obrębie wszystkich podstron
  • tworzenie prawidłowej hierarchii i redakcji nagłówków H
  • techniczna optymalizacja serwisów internetowych (która obejmuje m.in. czas wczytywania się, wyświetlanie na urządzeniach mobilnych, przyjazne linki)
  • optymalizacja tekstów zamieszczonych w obrębie serwisu pod kątem SEO
  • przypisywanie tekstów alternatywnych (Alt i Title) do grafik, a także ich kompresja i odpowiednie nazewnictwo
  • raportowanie i planowanie

Sprawdź, jak
wysoko poszybowały nasze projekty

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się