open search bar close search bar

Prowadzenie social media (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, YouTube)

Zamów wycenę
Osom Studio - Agencja Interaktywna

Nieograniczone możliwości mediów społecznościowych

Skuteczna, angażująca, a przede wszystkim regularna komunikacja w social media powinna być jedną z czołowych aktywności firmy - to właśnie tutaj znajdziesz bowiem największe grono odbiorców. Zajmujemy się kompleksową obsługą marek w kanałach społecznościowych. Tworzymy pożądany wizerunek brandu, budujemy dialog i trwałe relacje z userami, a poprzez publikację strategicznych, kreatywnych i wartościowych treści, zwiększamy efekty sprzedażowe. Jednym słowem - zostaw to nam!

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Przyciągaj followersów i poszerzaj zasięgi

Proponujemy wyjątkowe kreacje contentowe (wpisy, grafiki, zdjęcia, wideo, relacje etc.), które w nieprzeciętny sposób budują społeczność wokół marki i z wykorzystaniem możliwości właściwych różnym serwisom społecznościowym - zwiększają Twoje zyski.
Dzięki dogłębnej analizie i precyzyjnemu dopasowaniu przekazu i strategii do grupy docelowej, trwale zwiększamy ruch (konkursy, virale), współczynniki konwersji i zachęcamy do interakcji.

Inter-akcja!

Media społecznościowe to najbardziej interaktywna spośród wszystkich przestrzeni komunikacji. Dzięki ich niemal nieograniczonym możliwościom, możesz w bezpośredni sposób docierać do swoich odbiorców i dostarczać im treści, których nie znajdą nigdzie indziej. To doskonała okazja, aby przyciągnąć odbiorców unikalnym przekazem i wybić się na tle konkurencji. Ponieważ social media towarzyszą milionom ludzi na co dzień, zyskujesz możliwość zaistnienia na wielu kanałach jednocześnie. Nie pozostawaj w tyle!

Co dokładnie robimy?

  • opracowywanie strategii komunikacji w mediach społecznościowych
  • audyt i dogłębna analiza dotychczasowej aktywności firmy
  • analiza konkurencji
  • budowanie atrakcyjnego i profesjonalnego wizerunku firmy
  • kompleksowa obsługa wszystkich kanałów social media (m.in. Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, YouTube)
  • tworzenie reklam i kampanii reklamowych
  • graficzna kreacja treści
  • monitoring aktywności i wyników, raportowanie

Sprawdź, jak
wysoko poszybowały nasze projekty

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się