open search bar close search bar

Szkolenia Facebook/Instagram Ads

Zamów wycenę
Osom Studio - Agencja Interaktywna

Statystyki mówią same za siebie

Statystyki wykazują, że obok YouTube, Facebook i Instagram to platformy, na które trafia najwięcej budżetu reklamowego, jeśli chodzi o media społecznościowe. Zastanawiasz się dlaczego? Ponieważ skupiają one ogromną liczbę użytkowników, o niezwykle szerokim przekroju. Wśród nich są także Twoi klienci. Ich uwagę zyskasz dzięki wiedzy wyniesionej z naszego szkolenia.

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Narzędzia w ruch

Po zakończonym warsztacie, zdobędziesz praktyczną wiedzę, którą następnie będziesz mógł wykorzystać w komunikacji ze swoimi klientami. Nauczysz się, jak skutecznie prowadzić firmowy fanpage, ze szczególnym uwzględnieniem wdrażania zagadnień reklamowych. Planowanie kampanii i zestawów reklam, ich budżetowanie i optymalizacja, dostępne formaty i typy postów, precyzyjne wyznaczanie celu i docieranie do pożądanej grupy odbiorców - wszystko to przestanie być tajemnicą i umożliwi Ci pełne wykorzystanie potencjału systemu reklamowego Facebooka i Instagrama. Zdobywaj nowych klientów i zrób krok w stronę nowych możliwości.

Gwarancja skuteczności

Nasi eksperci dobrze znają regulamin portali Facebook i Instagram. Aby uniknąć zatem ewentualnych niepowodzeń, omówią z Tobą dobre i złe przykłady promowanych treści. Dzięki temu zawsze będziesz działać w zgodzie z polityką serwisów i zaoszczędzisz cenny czas. Twórz wyjątkowe kreacje reklamowe z zapadającymi w pamięć grafikami i wartościową treścią. Docieraj do nowych grup i buduj z nami świadomość swojej marki.

Co dokładnie robimy?

  • wyznaczanie celu oraz dobór odpowiedniej kampanii
  • precyzyjne określenie grupy docelowej
  • przedstawienie dostępnych formatów reklam i celów biznesowych
  • zapoznawanie odbiorców z podstawową terminologią
  • szkolenie z działań analitycznych i optymalizacyjnych
  • konfiguracja reklam krok po kroku
  • szkolenia z interpretacji i raportowania wyników kampanii Facebook Ads

Sprawdź, jak
wysoko poszybowały nasze projekty

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się