open search bar close search bar

Szkolenia Google Ads

Zamów wycenę
Osom Studio - Agencja Interaktywna

Poszerzaj swoje możliwości z Google Ads

Ponieważ Google ma w Polsce monopol na wyszukiwanie zapytań, warto w pełni poznać jego potencjał reklamowy. Google to bowiem już od dawna nie tylko wyszukiwarka, lecz cała sieć zaawansowanych metod docierania do klientów z użyciem różnych dostępnych środków przekazu. Poznając tajniki systemu AdWords, nauczysz się optymalizować swoje działania promocyjne, mierzyć ich efektywność oraz docierać do zupełnie nowych grup odbiorczych, zarówno poprzez samą wyszukiwarkę (reklamy tekstowe, tzw. search, oraz graficzne, tzw. GDN - Google Display Network), jak i za pośrednictwem Gmaila (graficzne reklamy GSP) i reklam wideo na Youtube. Możliwości są niemal nieograniczone.

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Liczy się rozwój

strategii firmy. Inspirujemy, udzielamy wskazówek, odpowiadamy na pytania i pozostajemy do Twojej dyspozycji. Dzięki zintegrowanym, przemyślanym działaniom otrzymasz zwrot z inwestycji w reklamę, zajmiesz wysokie miejsce w rankingu wyników wyszukiwania oraz trwale zaistniejesz w świadomości odbiorców. Oferujemy szkolenia z reklam tekstowych w wynikach wyszukiwania (tzw. serach), reklam graficznych w sieci reklamowej Google (tzw. GDN - Google Display Network), reklam graficznych na Gmail.com (tzw. GSP - Gmail sponsored Promotions), reklam wideo na YouTube.com, reklam produktowych w wyszukiwarce (Zakupy Google, dawniej PLA). Co obejmuje takie szkolenie? Wprowadzenie (podstawowa terminologia), wybór celów biznesowych i dobór kampanii, konfigurację konta krok po kroku, optymalizację, tipy, pytania i odpowiedzi - zarówno dla początkujących, jak i praktykujących użytkowników. Warto dodać, że posiadamy wszystkie certyfikaty (z każdego rodzaju reklam, co najmniej dwie osoby w zespole) oraz status Partnera Google.

Jesteśmy partnerem Google

Nasza agencja posiada wszelkie możliwe certyfikaty z każdego rodzaju reklam oraz status Partnera Google. Oznacza to, że mamy pełen zakres wiedzy i umiejętności, aby wprowadzić Cię w świat płatnej reklamy w Google. Podczas szkolenia nauczysz się podstawowej terminologii (np. SEM, SEO, PPC), dobierania słów kluczowych, ustalania celów biznesowych oraz typu kampanii, a także z pomocą profesjonalisty osoby krok po kroku ją skonfigurujesz. Szkolenie obejmuje także warsztat z optymalizacji prowadzonych działań przy wsparciu Google Analytics oraz konfigurację reklam remarketingowych.

Co dokładnie robimy?

  • prowadzenie szkoleń z reklamy tekstowej (search)
  • prowadzenie szkoleń z reklamy graficznej w sieci reklamowej Google (GDN) oraz na Gmail.com (GSP - Gmail sponsored Promotions)
  • prowadzenie szkoleń z reklamy produktowej w wyszukiwarce (Zakupy Google, dawniej PLA)
  • prowadzenie szkoleń z reklamy wideo na YouTube.com
  • prowadzenie szkoleń z konfiguracji konta reklamowego AdWords
  • prowadzenie szkoleń z interpretacji i raportowania wyników kampanii Google AdWords
  • prowadzenie indywidualnych szkoleń z zakresu Google AdWords

Sprawdź, jak
wysoko poszybowały nasze projekty

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się