open search bar close search bar

Rozwój i obsługa serwisów internetowych

Zamów wycenę
Osom Studio - Agencja Interaktywna

Rozwój serwisów internetowych – dlaczego warto?

Samo uruchomienie www to zaledwie początek działań, które należy podjąć, aby zaistnieć w internecie. Bez odpowiedniej troski o stronę i marketing, Twój adres nie będzie miał najmniejszych szans zaistnieć na wysokich pozycjach w Google. Internet to przestrzeń, która wymaga ciągłych aktualizacji i optymalizacji. Dlatego zespół naszej agencji interaktywnej przygotował dla Ciebie kompleksową ofertę działań pozwalających na rozwój Twojego serwisu. Zadbamy zarówno o hosting, jak i o projekt graficzny, oprogramowanie oraz odpowiednie zabezpieczenia. Daj się poznać swoim nowym klientom dzięki stronie spełniającej najwyższe standardy technologiczne. Liczy się rozwój i to właśnie zapewnimy Ci w Osom Studio. Obiektywnie ocenimy stan techniczny i stopień rozbudowania SEO contentu w Twoim serwisie, a następnie opracujemy szczegółowy plan rozwoju funkcjonalności, które usprawnią Twój serwis. Postaw na zmiany w oprogramowaniu, dzięki którym strona internetowa stanie się w pełni dostosowana do oczekiwań jej odbiorców, czyli klientów Twojej marki!

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Monitorowanie dostępności i aktualizacje serwisów internetowych

Nie każdy musi być biegły w rozumieniu technikaliów związanych z branżą internetową, dlatego chętnie doradzimy Ci w dobraniu optymalnego rozwiązania, dzięki któremu Twoja strona www będzie się szybko ładować i spełniać kluczowe cele marki. W ramach usługi rozwoju i supportu serwisu internetowego zajmiemy się między innymi monitorowaniem jego dostępności oraz troską o aktualizacje i backup. Uchronimy Cię w ten sposób m.in. przed utratą danych lub przed wykorzystywaniem budżetu reklamowego, podczas gdy serwis jest chwilowo niedostępny. Dzięki wsparciu Osom Studio nie dasz się zaskoczyć.

Marketing i support Twojego serwisu internetowego – bez tego się nie obejdzie!

Stworzenie strony internetowej (dopracowanie designu, oprogramowanie i publikacja pod domeną), to dobry początek. Jednak aby zaistnieć na samej górze naturalnych wyników wyszukiwania Google lub trafić do targetu odbiorców na Facebooku, na którym Ci zależy, musisz zadbać także o odpowiedni marketing swojego serwisu. Już na etapie prac nad stroną wdrożymy rozwiązania pomocne podczas realizowanych działań reklamowych. Zadbamy również o support strony oraz dodamy do niej narzędzia analityczne, które umożliwią Ci stałe monitorowanie efektów prowadzonego marketingu. Twoi odbiorcy zawsze trafią do serwisu działającego bez zarzutów - zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych. Update oraz aktualizacje systemu to „must have” każdej strony internetowej. Zapraszamy do współpracy.

Co dokładnie robimy?

 • tworzenie indywidualnego designu zgodnego z zasadami UX
 • odświeżanie brandingu marki
 • zapewnianie oprogramowania dostosowanego do potrzeb wdrażanego rozwiązania
 • dbałość o aktualizację serwisu oraz o jego backup
 • planowanie kolejnych działań na podstawie dogłębnej analizy danych
 • poszerzanie serwisu o nowe funkcjonalności
 • dbałość o bezpieczeństwo naszych systemów
 • dostosowywanie serwisów do potrzeb reklamowych
 • dbałość o optymalizację treści pod kątem SEO
 • apewnianie kompleksowych usług marketingu internetowego
 • rozwój serwisów o tworzenie dedykowanych im aplikacji webowych

Sprawdź, jak
wysoko poszybowały nasze projekty

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się