Kariera

Jeśli czujesz, że agencja interaktywna OSOM STUDIO to miejsce dla Ciebie bo tak jak my cenisz innowacyjne rozwiązania - dołącz do naszego zespołu i rozwiń skrzydła! Przejrzyj stanowiska, na które obecnie rekrutujemy i prześlij nam swoje CV! Oferujemy nie tylko pracę w kreatywnym zespole, ale też nielimitowaną pyszną kawę i klimatyczne biuro, w którym dobre pomysły rodzą się same! ;)

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię ogłoszenia o pracę lub celujesz w inne niż oferowane przez nas stanowisko - nie zwlekaj i daj się poznać! Prześlij nam swoje CV na adres: office@osomstudio.com i oczekuj na feedback - być może spotkamy się i porozmawiamy o Twojej przyszłości w agencji interaktywnej OSOM STUDIO. W CV zaprezentuj nam swoje dotychczasowe projekty i pochwal się osiągnięciami. Graficy - pamiętajcie o portfolio! Chcemy zobaczyć, czy na pewno nadajemy na tych samych falach.

Nie zapomnij, by w stopce cv dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Czasami szczęście znajduje się samo - może tak będzie tym razem?:)

Aplikuj
Awwwards