Kariera

Kreatywnie i z pasją – w agencji interaktywnej OSOM STUDIO mierzymy wysoko i nie boimy się podejmowania odważnych decyzji. Specjalizujemy się w projektowaniu stron i sklepów internetowych, marketingu online i zadowolenia klientów. Wierzymy w siłę zespołu – wspólnie wyznaczamy kierunki strategii i pomagamy markom budować skuteczne kampanie reklamowe. Do realizacji nowych projektów w 2018 poszerzamy nasz team. Może czekamy właśnie na Ciebie. :)

Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię ogłoszenia o pracę lub celujesz w inne niż oferowane przez nas stanowisko - nie zwlekaj i daj się poznać! Prześlij nam swoje CV na adres: office@osomstudio.com i oczekuj na feedback - być może spotkamy się i porozmawiamy o Twojej przyszłości w agencji interaktywnej OSOM STUDIO. W CV zaprezentuj nam swoje dotychczasowe projekty i pochwal się osiągnięciami. Graficy - pamiętajcie o portfolio! Chcemy zobaczyć, czy na pewno nadajemy na tych samych falach.

Nie zapomnij, by w stopce cv dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Czasami szczęście znajduje się samo - może tak będzie tym razem?:)

Aplikuj
Awwwards