close search bar

Specjalista SEO

Współpraca z Osom
oznacza

Profesjonalny zespół

Pracę z doświadczonym i otwartym zespołem profesjonalistów.

Wpływ na projekty

Możliwość wywierania realnego wpływu na kształt projektów.

Nieustanny rozwój

Ciągły rozwój umiejętności.

Ciekawe projekty

Możliwość realizacji różnorodnych i ciekawych projektów dla naszych klientów, którymi są m.in. eurobank, IKEA, Kodak, BergHOFF, Nutricia.

Stabilne warunki zatrudnienia

Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i formy zatrudnienia (UoP, B2B).

A my? Czego oczekujemy? Co cechuje nasz ideał?

Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii SEO

Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Umiejętność samodzielnego działania i dobrej organizacji pracy

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zainteresowanie tematyką SEO i bycie na bieżąco z nowinkami z branży

Umiejętność samodzielnego przeprowadzania audytów serwisów internetowych

Znajomość technik optymalizacyjnych pod kątem wyszukiwarek

Umiejętność efektywnego wdrażania indywidualnie opracowanych strategii SEO

Znajomość narzędzi analitycznych (w tym: Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager, Searchmetrics, SEMSTORM)

Umiejętności poparte ciekawym portfolio

Terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania

Chęć rozwoju i wysoka kultura osobista

min. 2 lat praktycznego doświadczenia na podobnym stanowisku

Duuuuuuży
plus za

podstawową znajomość HTML/CSS

wiedza z zakresu CRO - Conversion Rate Optimization

znajomość WordPressa i jego narzędzi

Jesteś ciekaw jakie będą Twoje zadania?

01.

Przeprowadzanie audytów serwisów internetowych

02.

Opracowywanie i wdrażanie indywidualnych strategii SEO (działania on-site i off-site)

03.

optymalizacja stron internetowych pod kątem SEO

04.

Analiza efektywności prowadzonych projektów

05.

Przygotowywanie raportów podsumowujących podejmowane działania

06.

Monitorowanie i analiza działań SEO podejmowanych przez firmy konkurencyjne dla danej marki

07.

Analiza słowa kluczowego

08.

Wyszukiwanie i testowanie nowych narzędzi pozycjonerskich

09.

Tworzenie treści dostosowanych do zasad SEO

10.

Pomoc innym działom przy współtworzeniu ofert

11.

Współpraca z Klientami agencji

12.

Przeprowadzanie szkoleń dla klientów i zespołu

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się