Specjalista SEO

Współpraca z OSOM oznacza

  • pracę z doświadczonym i otwartym zespołem profesjonalistów
  • możliwość wywierania realnego wpływu na kształt projektów
  • ciągły rozwój umiejętności i szkolenia
  • możliwość udziału w różnorodnych i ciekawych projektach dla znanych marek
  • stabilne warunki zatrudnienia w jednej z najlepszych łódzkich agencji interaktywnych
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i formy zatrudnienia (UoP, B2B)

Ponadto zapewniamy Ci

  • prywatną opiekę medyczną
  • elastyczne godziny pracy (w tym mix pracy zdalnej i w biurze 40%-60%)
  • dofinansowanie do kursu języka angielskiego
  • dofinansowanie do parkingu pod biurem
  • komfort pracy, sprzęt i niezbędne narzędzia
  • udział w ciekawych projektach dla klientów z kraju i zagranicy
  • solidną dawkę nowych umiejętności i możliwość rozwoju
  • wspieranie inicjatyw, do których nas przekonasz

A my? Czego oczekujemy? Co cechuje nasz ideał?

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • umiejętność samodzielnego działania i dobrej organizacji pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zainteresowanie tematyką SEO i bycie na bieżąco z nowinkami z branży
  • umiejętność samodzielnego przeprowadzania audytów serwisów internetowych
  • znajomość technik optymalizacyjnych pod kątem wyszukiwarek
  • umiejętność efektywnego wdrażania indywidualnie opracowanych strategii SEO
  • znajomość narzędzi analitycznych (w tym: Google Analytics, Google Search Console, Google Tag Manager, Searchmetrics, SEMSTORM)
  • umiejętności poparte ciekawym portfolio
  • terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • chęć rozwoju i wysoka kultura osobista

Duży plus za

  • znajomość WordPressa i jego narzędzi

Jesteś ciekaw jakie będą Twoje zadania?

  • przeprowadzanie audytów serwisów internetowych
  • opracowywanie i wdrażanie indywidualnych strategii SEO (działania on-site i off-site)
  • optymalizacja stron internetowych pod kątem SEO
  • analiza efektywności prowadzonych projektów
  • przygotowywanie raportów podsumowujących podejmowane działania
  • monitorowanie i analiza działań SEO podejmowanych przez firmy konkurencyjne dla danej marki
  • analiza słowa kluczowego
  • wyszukiwanie i testowanie nowych narzędzi pozycjonerskich
  • tworzenie treści dostosowanych do zasad SEO
  • pomoc innym działom przy współtworzeniu ofert
  • współpraca z klientami agencji
  • przeprowadzanie szkoleń dla klientów i zespołu

Załącz CV *
Wybierz plik
Przeglądaj

* pola obowiązkowe

Awwwards