close search bar open search bar
Wróć

DARMOWY E-BOOK DLA PRZEDSIĘBIORCÓW – Instagram dla biznesu. Kompleksowy przewodnik

1 min czytania

wpis na temat firma na instagramie. E-book: Instagram dla biznesu. Kompleksowy przewodnik na blogu OSOM
share on twitter share on facebook

Potęga Instagarmu

Instagram to jedna z najbardziej popularnych sieci społecznościowych na świecie. Swoje profile prowadzi na nim wiele liczących się światowych marek – statystyki pokazują, że w aplikacji jest już ponad 1.5 miliona biznesowych kont. Z naszych obserwacji wynika jednak, że Instagram wciąż nie jest w pełni wykorzystywany przez polskich przedsiębiorców, ponieważ nie dostrzegają oni biznesowego potencjału tego kanału. Właśnie dlatego stworzyliśmy specjalny e-book: „Instagram dla biznesu. Kompleksowy przewodnik”, który pomoże właścicielom firm w prowadzeniu strategicznych działań w tym medium.

 

E-BOOK DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

„Instagram dla biznesu. Kompleksowy przewodnik” to darmowy e-book, w którym wyjaśniamy, w jaki sposób właściciele firm powinni korzystać z tego narzędzia, by zbudować silną markę i pozyskać uwagę grupy potencjalnych klientów. W poradniku znajdują się powody, dla których firma powinna być obecna na Instagramie, praktyczne wskazówki dotyczące prowadzenia konta wraz z przykładowymi postami, a także success stories wybranych marek. Ponadto, omówiliśmy takie funkcjonalności Instagrama, jak reklamy oraz instagram stories stanowiące świetne wsparcie dla sprzedaży czy działań o charakterze wizerunkowym. W e-booku przedsiębiorcy znajdą również listę aplikacji, które pomogą w tworzeniu oryginalnych treści na profil, a także praktyczne wskazówki dotyczące działań w tym kanale.

 

„Instagram dla biznesu. Kompleksowy przewodnik”:

  • Powody, dla których warto posiadać profil na Instagramie
  • Instrukcja tworzenia konta oraz porady dotyczące jego prowadzenia
  • Sprawdzone narzędzia ułatwiające tworzenie postów
  • Przykłady dobrze prowadzonych profili i success stories
  • Opisy funkcjonalności oferowanych przez aplikację oraz przykłady ich wykorzystania

Krótko mówiąc, nasz e-book to kompleksowa wiedza pozwalająca na samodzielne i skuteczne prowadzenie konta.

Chesz osiągnąć firmowy #instasukces? Pobierz nasz E-book.  

 

Następny artykuł

Osom Studio - Agencja Interaktywna

ISE 2017 relacja z targów

  ISE 2017 Już drugi rok z rzędu OSOM STUDIO gościło na targach Integrated System Europe w Amsterdamie. Targi ISE to największe wydarzenie branżowe profesjonalnego sektora Audio/Video. Skupiają producentów sprzętu do projekcji obrazu, Digital Signage,…

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się