open search bar close search bar
Wróć

Quiz wiedzy o Instagramie. Sprawdź się!

1 min czytania

Quiz wiedzy o Instagramie. Wpis na blogu Osom Studio.
share on twitter share on facebook

Podejmij wyzwanie i sprawdź, jak poradzisz sobie w quizie wiedzy o Instagramie. Znajdziesz w nim pytania podstawowe, dotyczące zakładania i organizacji konta, jak i bardziej zaawansowane, związane ze statystykami czy targetowaniem reklam na Instagramie. Na koniec quizu otrzymasz wynik oraz listę pytań wraz z wskazanymi prawidłowymi odpowiedziami!

Jeśli jeszcze nie czytałeś naszych e-booków, zachęcamy Cię do lektury: Instagram i Instagram Stories dla biznesu. Kompleksowe przewodniki.

Powodzenia! Daj znać, ile punktów z 30-stu możliwych zdobyłeś.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o Instagramie, pobierz e-booki: Instagram i Instagram Stories dla biznesu. Kompleksowe przewodniki.

Quiz wiedzy o Instagramie. Sprawdź się!

Quiz wiedzy o Instagramie. Sprawdź się!

Następny artykuł

Osom Studio - Agencja Interaktywna

Osom Studio sponsorem WordCamp Łódź 2019

W dniach 22-24 listopada Łódź stanie się areną wymiany technologicznych, marketingowych i programistycznych doświadczeń oraz wzajemnych inspiracji świata IT. Planowana konferencja zrzesza entuzjastów WordPressa i stwarza wyjątkowe możliwości budowania sieci kontaktów, nie tylko wewnątrz środowiska…

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się