close search bar
Wróć

Metody targetowania w AdWords [INFOGRAFIKA]

1 min czytania

Metody targetowania w AdWords

Prowadzisz działania reklamowe w AdWords? Dobrze wiesz, że skuteczność każdej kampanii w dużym stopniu uzależniona jest od tego, jak precyzyjnie dobierzesz grupę docelową. Jak jednak wyłowić odpowiednich odbiorców wśród tak ogromnej grupy userów? Skorzystać z infografiki OSOM STUDIO, którą na swoich łamach opublikował właśnie portal Nowy Marketing:

Metody targetowania w AdWords [infografika]

Infografika “Kompleksowy przewodnik po targetowaniu w Google AdWords” powstała właśnie po to, by ułatwić marketerom planowanie kampanii reklamowych. Dzięki niej każdy z nich będzie mógł dokładnie przyjrzeć się wszystkim opcjom targetowania, nim wybierze jedną z nich. Zorientowanie w dostępnych metodach umożliwi również jeszcze lepsze dopasowanie treści samej reklamy do grupy docelowej i pozwoli zaoszczędzić czas przy finalnym ustawianiu reklamy w interfejsie narzędzia.

Infografika dostępna jest w formie prezentacji, a także pliku graficznego, który możesz pobrać na swoje urządzenie, klikając tutaj.

Następny artykuł

YouTube dla marketera – Patrycja Krakus dla Interaktywnie.com

YouTube dla marketera Jesteś marketerem? Z pewnością śledzisz media branżowe i z zainteresowaniem przeklikujesz się przez rubryki marketingowych portali. Jeśli przeczytałeś już wszystko, co warte uwagi, przełącz się na YouTube. W najnowszym atykule dla Interaktywnie.com…

Zróbmy to!

Popracujmy nad wspólnym projektem.

Jesteś ciekaw, co możemy zrobić dla Twojego biznesu? Chcesz skorzystać z zalet marketingu online, potrzebujesz graficznej obsługi firmy, planujesz uruchomić sklep internetowy albo kampanię reklamową adwords?

Skontaktuj się z nami i zobacz, jakie działania podejmiemy, by nasz wspólny projekt zrealizował Twój cel biznesowy.

Skontaktuj się